Antea druga, Domina treća na 7. Plivačkom maratonu “Podstrana – Ng7”, Šimun Srzić juniorski prvak Hrvatske

0 Comments

Na plaži Mutogras u Podstrani danas je održano sedmo izdanje Plivačkog maratona “Podstrana – Ng7” u sklopu kojeg su održane CRO CUP utrke na dužinama 7500 i 3750 m. Utrka na 7500 m donijela je napetu završnicu kod plivačica u kojoj su naše djevojke za svega nekoliko desetinki sekunde ostale bez plasmana na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja. Antea Galić zauzela je drugo mjesto na maratonu ujedno i drugo mjesto na juniorskom i mlađe juniorskom Prvenstvu Hrvatske na 7500 m, dok je Domina Žure bila treća u CRO CUP konkurenciji kao i u konkurenciji juniorki na Prvenstvu Hrvatske. Šimun Srzić je utrku završio kao novi juniorski prvak Hrvatske na 7500 m te četvrtoplasirani u konkurenciji CRO CUP-a. Antea i Šimun ujedno su i novi prvaci Splitsko-dalmatinske županije na 7500 m dok je Domina županijska viceprvakinja.

Ostali naši predstavnici plivali su na 3750 m gdje je najuspješnija bila Roza Mijalić koja je utrku završila na drugom mjestu. Karlo Budimir Bekan bio je četvrti dok je Goran Rakocija doplivao do devetog mjesta.