Dina, Dino i Petar najbrži na 1. plivačkom maratonu “Trofej Barbarinac” – Vranjic, 23. srpnja 2016.

0 Comments

vranjic

Predah od natjecanja u Cro Cupu nekih od naših članova iskoristili su za nastup na 1. “Trofeju Barbarinac” u Vranjicu. Među 40 plivača i 5 plivačica nastupili su Dina Levačić, Dino Špadina, Petar Matić, Krešimir Bošković i Goran Rakocija.

Stazom su najbrže prošli Dino i Petar dotaknuvši cilj nakon 43 minute i 12 sekundi s tim da je Dino pobjedio sa 30 stotinki bržim vremenom. Minutu i deset sekunda nakon njih dvojice do cilja je stigla i Dina. Svo troje su ujedno pobjedili u svojim starosnim kategorijama. Uz Dina i Petra na postolju se našao i Roman Richter, dok su uz Dinu bile Domina Kljaković Gašpić i Vanesa Stipanov.

Krešimir je na kraju završio na 11. mjestu (peti u kategoriji M30-39 u kojoj je nastupilo 16 plivača), dok je Goran zauzeo 20. mjesto (četvrti u kategoriji M50-59 u kojoj je nastupilo 12 plivača).

Već u subotu na redu je novi nastup, ovaj put u Omišu na utrci Cro Cupa i Državnom prvenstvu na 10 000 metara.