KDP Split na međunarodnom plivačkom maratonu Rtina Miletići

0 Comments

U subotu 3. srpnja u Rtini je održan međunarodni plivački maraton Rtina Miletići na kojem su nastupili neki od najboljih svjetskih daljinskih plivača i plivačica. Zajedno s njima plivali su i CRO CUP natjecatelji među kojima i naš kvintet Antonia Buličić, Karla Šitić, Piero Vallon, Luna Grubišić i Krešimir Bošković.

Najbrža od naših predstavnica bila je Antonia koja je prošla ciljem 17. te je osvojila četvrto mjesto u poretku CRO CUP plivačica. Karla Šitić bila je peta među domaćim plivačicama. U svom debiju na 10000 m Luna je zauzela deseto mjesto u poretku CRO CUP plivačica, dok je Piero bio 17. od CRO CUP plivača. Utrku je zaključio naš Krešimir završivši na 22. mjestu u CRO CUP-u, odnosno prošavši ciljem kao posljednji 46. natjecatelj.