Antonia i Grgo državni prvaci na 5.000 m

0 Comments

Drugi tjedan za redom Antonia Buličić je postala prvakinjom Hrvatske, s tim da joj je ovog tjedna društvo na najvišoj stepenici postolja pravio Grgo Mujan.
Isto kao u Fažani odmah do Antonije našla se Karla Šitić.
Njihovi rezultati u CRO CUP utrci isti su kao i u prvenstvu Hrvatske i svo troje su osvojili i zlatne medalje u svojim dobnim kategorijama.
Uz njih su još nastupili Dino Špadina koji je zauzeo 5. mjesto u poretku PH, 8. mjesto u CRO CUP poretku te 3. mjesto u svojoj dobnoj kategoriji, zatim Piero Valon koji je u konkurenciji CRO CUP plivača zauzeo 13. mjesto uz srebrnu medalju u dobnoj kategoriji, Krešimir Bošković je zauzeo 21. mjesto u poretku PH i 32. mjesto u CRO CUP kategoriji, dok Goran Rakocija nije završio utrku.
Sve u svemu dobar niz naših plivačica i plivača se nastavljam i radujemo se nastupima koji su pred nama.