Dvije pobjede Antonie Buličić, pobjede i za Grgu Mujana, Marina Krešimira Kukoča i Ninu Jokić

0 Comments

Dočekali smo i vikend u kojem nismo trebali daleko ići na maratone.
U subotu su u Vranjicu nastupili: Antonia Buličić, Dina Levačić, Piero Vallon, Krešimir Bošković i Goran Rakocija.
Još jednom je u glavnoj ulozi bila Antonia koja je ponovno bila najbrža od svih sudionika utrke uz novi rekord staze. Mjesto na postolju uz Antoniu isplivala je i Dina koja je zauzela treće mjesto. Između njih dvije smjestila se mlada članica Donata Rita Herceg. Obje naše plivačice osvojile su i zlatne medalje u svojim kategorijama.
U muškoj konkurenciji naš najbolji predstavnik na “Trofeju Barbarinac” bio je Piero koji je zauzeo 5. mjesto uz zlatnu medalju u kategoriji 50-59 godina.
Krešimir je utrku završio na 12. mjestu (5. u kategoriji), a Goran na 23. mjestu (7. u kategoriji).
Nedjelja je bila rezervirana za nastup na 2. Plivačkom maratonu “Podstrana – Sung 7” gdje smo plivali u čak 3 utrke.
U najdužoj utrci, onoj na 7500m, plivali su: Antonia Buličić, Karla Šitić, Grgo Mujan, Mate Matić i Piero Vallon.
Najbrži su bili Antonia i Grgo, oboje uz rekorde staze.
Karla je osvojila drugo mjesto, Mate je završio na četvrtom, a Piero na petom mjestu. Što se tiče medalja po dobnim kategorijama, Antonia i Grgo osvojili su zlatne, Karla i Mate srebrne, a Piero brončanu.
Na 2500 m plivali su: Petra Mijić, Ivana Prižmić, Marin Krešimir Kukoč, Ivan Branimir Kukoč i Goran Rakocija.
Naš najuspješniji predstavnik na 2500 m bio je Marin Krešimir koji je pobijedio ispred svog brata Ivana Branimira. U istoj utrci Goran je zauzeo peto mjesto. Kod djevojaka, u zanimljivoj borbi, naše su djevojke zauzele drugo i treće mjesto. Petra je bila druga, a Ivana odmah do nje. U ovoj utrci pobijedila je Dora Komić iz POŠK-a.
Zlatne medalje u dobnim kategorijama osvojili su Marin Krešimir i Goran, srebrne Petra i Ivan Branimir, dok je Ivana osvojila brončanu.
U najkraćoj utrci nastupili su: Nina Jokić, Ivan Šitić i Krešimir Bošković. Najuspješnija je bila Nina koja je najbrže od svih plivačica i plivača stigla na cilj. Ivan je u muškoj utrci osvojio drugo mjesto, a Krešimir peto. Svo troje naših predstavnika su u svojim kategorijama osvojili zlatne medalje.
IMG-20190714-WA0013IMG-20190714-WA0008IMG-20190714-WA0011IMG-20190714-WA0012IMG_20190714_143822IMG-20190714-WA0007