Grgo prvi, Antonia treća na CRO CUP-u u Fažani

0 Comments

Danas smo plivali u Fažani, a najviše uspjeha od naših predstavnika imali su Grgo Mujan koji je pobijedio te Antonia Buličić s trećim mjestom u konkurenciji djevojaka.

U obje konkurencije nastupili smo sa po troje predstavnika pa su tako uz Antoniu plivale i Karla Šitić koja je zauzela osmo mjesto kod djevojaka te Luna Grubišić koja je utrku završila na 12. mjestu.

U muškoj konkurenciji uz Grgu nastupili su Marin Krešimir Kukoč koji je utrku završio na 14. mjestu i Piero Vallon sa 24. mjestom ukupno odnosno 23. mjestom u CRO CUP konkurenciji.

Medalje u dobnim kategorijama osvojili su: Grgo Mujan i Antonia Buličić zlatnu medalju te Piero Vallon i Karla Šitić brončanu.

Sljedeći vikend imamo dvije utrke. Prvo je na rasporedu naša domaća utrka u Vinišću u subotu, a dan kasnije smo u Rijeci na PH na 3000 m za dobne skupine.